Stručna praksa za studente master studija

Centar za razvoj karijere UNIVERZITETA SINGIDUNUM za sve studente MASTER AKADEMSKIH STUDIJA koji su završili osnovne studije na fakultetima drugih univerziteta organizuje stručnu praksu.

Career - slika 1

Studenti master studija, koji su osnovne studije završili na drugim privatnim ili državnim fakultetima, se upućuju na stručnu praksu iz oblasti bankarskog i brokerskog poslovanja, praksu u revizorskim kućama, osiguravajućim kućama, u marketinškim agencijama, trgovinskim lancima, hotelijerskim preduzećima, turističkim agencijama i organizacijama, iz oblasti upravljanja ljudskim resursima i brojnih drugih.

Career - slika 2

Za studente master studija koji su i osnovne studije završili na fakultetima Univerziteta Singidunum praksa se podrazumeva, kao i na osnovnim studijama.

Za više informacija možete nam pisati na careers@singidunum.ac.rs ili nas kontaktirati putem broja +381 11 3094 060.

Univerzitet Singidunum © 2017