Profesori iz Poljske u poseti Univerzitetu

Dr Michal Biernacki i dr Piotr Luty, profesori Fakulteta za menadžmеnt, računarske nauke i finansije, Univerziteta u Vroclavu (Wrocław University of Economics), Poljska, posetili su Univerzitet Singidunum u četvrtak 01. decembra 2016. godine.

profesori-iz-poljske-u-poseti-univerzitetu-singidunum

Na sastanku je potpisan sporazum o saradnji između univerziteta, a u planu je i potpisivanje ugovora koji će u narednoj godini omogućiti mobilnost profesora i studenata u okviru Erazmus + programa.
Profesori iz Poljske su učestvovali na međunarodnoj naučnoj konferenciji FINIZ i izlagali sledeće radove:

• dr Piotr Luty “The Analysis of Mergers and Acquisitions in Serbia and Poland in the period 2005-2014: a Sectorial Approach”
  • dr Michal Biernacki “Cost of Physical Distribution as a Component of Customer Service Cost, in the Practice of Companies in the Lower Silesia Region”

U ime Univerzita Singidunum, razgovoru sa gostima iz Poljske su prisustvovali prof. dr Mladen Veinović, rektor, prof. dr Marija Kostić, direktor Departmana za strane studije, kao i koleginice iz Kancelarije za međunarodnu saradnju.

Univerzitet Singidunum © 2017