Prijavite se na besplatnu Oracle onlajn radionicu iz baza podataka za početnike

Studenti koji su društvenog usmerenja ili oni koji nemaju predznanja o bazama podataka, a želeli bi da steknu, svetska IT kompanija Oracle nudi besplatnu 12-nedeljnu onlajn radionicu namenjenu početnicima.

Radionica se sastoji od video materijala, koji vam pomažu da naučite osnovne koncepte iz baza podataka, kvizova koji treba da podstaknu vaše ideje i mesečnih veb-kastova koji vam pružaju priliku da uputite pitanja ekspertima iz Oracle baza podataka.

Radionica počinje u ponedeljak, 3. aprila 2017. godine. Da bi učestvovali potrebno je da se registrujete onlajn preko sledećeg linka:

devgym.oracle.com/devgym/database-for-developers.html

Radionica je na engleskom jeziku.

Nakon uspešno pređenih materijala dobija se sertifikat.

Kompletnu radionicu administrira Oracle Dev Gym tim.

Oracle Academy and the Oracle Dev Gym team are launching a free 12-week boot camp designed just for beginning database students: Databases for Developers. Consisting of videos and quizzes, Databases for Developers complements the Oracle Academy database curriculum and gives students a chance to “work out” - testing their knowledge, getting instant feedback and earning a certificate when they complete the workout series.

Databases for Developers will start on Monday, April 3, running on the Oracle Dev Gym. To take part, register at the Databases for Developers registration page.

devgym.oracle.com/devgym/database-for-developers.html

For updates, follow the Databases for Developers Facebook page and the Oracle Academy Facebook page.

Univerzitet Singidunum © 2017