Obaveštenje – Januarski ispitni rok za master studije

Januarski ispitni rok biće održan od 22.01. do 30.01.2018. godine.

Prijava ispita počinje 15.01.2018. godine.

Do početka prijave ispita potrebno je da odaberete izborni predmet. Kako bi Vam predmet bio dodat na studentski profil i bila omogućena prijava istog, potrebno je da pošaljete mejl sa Vašim podacima i nazivom predmeta na: master|mmnkk|singidunum.ac.rs.

Spisak izbornih predmeta možete videti u sekciji Studenti -> Raspored predavanja ili na linku.

Ispit se može prijaviti najkasnije 2 dana pre održavanja ispita do 14 časova. Ispit se ne može prijaviti na dan održavanja ispita.

Prijava ispita vrši se preko portala estudent.singidunum.ac.rs. Uputstvo za prijavu ispita nalazi se na sledećem linku

Rasporedi ispita će do Nove godine biti objavljeni u sekciji: Departman za poslediplomske studije -> Studenti master studija - Raspored ispitnih rokova.

Uslov za prijavu ispita je izmirena školarina za školsku 2017/18. godinu prema Ugovoru o studiranju.

Molimo vas da u mejlu, navedete imena predmetnih profesora za obavezne i izborni predmet u I semestru.

Univerzitet Singidunum © 2018