Februarski ispitni rok za master studije

Februarski ispitni rok biće održan od 19.02. do 28.02.2018. godine.

Prijava ispita počinje 09.02.2018. godine.

Ukoliko niste do sada  odabrali izborni predmet, molimo Vas da to učinite što pre. Kako bi Vam predmet bio dodat na studentski profil i omogućena prijava istog, potrebno je da pošaljete mejl sa Vašim podacima i nazivom predmeta na master|mmnkk|singidunum.ac.rs

Spisak izbornih predmeta možete videti u sekciji Studenti -> Raspored predavanja ili na linku:.

Ispit se može prijaviti najkasnije 2 dana pre održavanja ispita do 14 časova. Ispit se ne može prijaviti na dan održavanja ispita.

Prijava ispita vrši se preko portala estudent.singidunum.ac.rs. Uputstvo za prijavu ispita nalazi se na sledećem linku.

Rasporedi ispita će biti objavljeni u sekciji: Departman za poslediplomske studije -> Studenti master studija - Raspored ispitnih rokova.

Uslov za prijavu ispita je izmirena školarina za školsku 2017/18. godinu prema Ugovoru o studiranju.

Odnosi se na generaciju upisanu u školsku 2017/18 godinu.

Univerzitet Singidunum © 2018